O Wydawnictwie

Wydawnictwo TNOiK „Dom Organizatora” w Toruniu jest profesjonalną oficyną, posiadającą zastrzeżony znak towarowy. Szeroka oferta wydawnicza obejmuje przede wszystkim tematykę dotyczącą organizacji i zarządzania, marketingu, polskiego prawa, prawa Unii Europejskiej a także Orzecznictwa Strasburskiego, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz wiele innych klasycznych komentarzy.

Wydawnictwo wydało również dwie serie wydawnicze: „Doktoraty Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu” oraz „Doktoraty Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu”. 

Od 1926 roku Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa jest wydawcą miesięcznika „Przegląd Organizacji”. TNOiK „Dom Organizatora” w Toruniu jest wydawcą kwartalnika „Przegląd Orzecznictwa Podatkowego”.

Na gruncie wydawniczym oficyna wydawnicza TNOiK „Dom Organizatora” współpracuje z wieloma uniwersytetami i szkołami wyższymi. 

Posiadamy szeroką sieć dystrybucyjną, dzięki czemu zapewniamy dostępność wydawanych pozycji w wielu miejscach w kraju.

Wydawnictwo posiada dwie księgarnie – w siedzibie Towarzystwa przy ulicy Czerwona Droga 8 w Toruniu oraz w budynku Wydziału Prawa i Administracji UMK. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej księgarni internetowej: https://wydawnictwo.tnoik.torun.pl/sklep/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Dział Wydawnictw:
Adres: Toruń, ul. Czerwona Droga 8
Czynny: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-12:00         Uwaga: W okresie 5.07.2021 – 31.07.2021 księgarnia będzie zamknięta
tel.: (56) 622 38 07
e-mail: wydawnictwo@tnoik.torun.pl

pokaż pomocnika bloków

Kategorie +

Autor / redakcja naukowa

Oprawa

Rok wydania

Format wydania